Boogschutters

    

        Robin Hood Tienen

    

Komende activiteitenProgrammatie start Seizoen '18

Op deze pagina vind je de programmatie van onze activiteiten zoals o.a. de competities en lokale evenementen voor 2018

Onze club is ondertussen uitgegroeid in ledenaantallen en heeft een verhuis naar een nieuwe trainingszaal achter de rug; hou dus deze pagina in het oog om je eigen planning te kunnen afstemmen op onze clubactiviteiten.

Zet je schrap voor de start Seizoen 2017-2018

Een voorlopige kalender is in voorbereiding bij de Handboogliga. Hou de website in het oog.

We penden de belangrijkste activiteiten in 2018  hieronder reeds bondig neer, zodat de leden er al in hun agenda mee kunnen rekening houden.

Interesse? vragen? planningsproblemen? vervoersperikelen?

  

-------> informeer het bestuur via het contactformulier van de website (zie toets Contact of Leden bovenaan). Inschrijven kan tot 14 dagen voor de activiteit!

Datum Wat? Club 18 meter 25 meter Jeugd Beginuur
17-18 feb '18 WT 1p. 18m Bekkevoort X X
1-4 maart '18 Kleurenschieting Tongeren
3 maart '18 prijsuitreiking WT en kamp. Bekkevoort X
10 maart '18 Jeugdkamp Binkom X
24-25 maart '18 Bandenschieting Binkom
24-25 maart '18 AH Genk(BEL)
7-8 april '18 AH Koningslust(NL)
14-15 april '18 AH Ijselstein(NL)
28 april '18 3p. 25m Rilaar X
29 april '18 1p. 25m Rilaar X
28-29 april '18 AH Lauw(BEL)
1 mei '18 kon. en prins Tienen X X X
5 mei '18 3p. 25m KJS St. katelijne Waver X
6 mei '18 Jeugd KJS St. katelijne Waver X X
5-6 mei '18 AH Vertus(FR)
10 mei '18 Field Longwy(FR)
10 mei '18 Jeugd DKP Poppel X X
19 mei '18 2x3p. 25m Beringen X
20 mei '18 2x1p. 25m Beringen X
19-20 mei '18 AH Trier(DUI)
26 mei 2x3p. 25m Meerhout X
27 mei '18 2x1p. 25m Meerhout X
26-27 mei '18 AH Theux(BEL)
9-10 juni '18 AH Candier & Keer(NL)
14 juni '18 Field Sedan(FR)
7 juli '18 3p. 25m Minderhout X
8 juli '18 1p. 25m Minderhout X
14-15 juli '18 AH St. Oedelrode(NL)
15 juli '18 1p. 25m Kapellen Antwerpen X
28-29 juli '18 AH Walverdange(LUX)
4-5 aug. '18 AH Lier(BEL)
11-12 aug. '18 AH Alken(BEL)
25-26 aug. '18 AH Esch Sur Alaette(LUX)
26 aug. '18 NED - BEL Schijndel(NL)
1-2 sept. '18 AH Sommeren(NL)
8-9 sept. '18 AH St. Oedelrode
9 sept. '18 BEL - NED Poppel
15-16 sept. '18 AH Ijselstein(NL)